Vážení zákazníci, dňa 14.9.2020 čerpáme dovolenku. Všetky balíky budú odosielané od najbližšieho pracovného dňa. Ďakujeme za porozumenie, Mydli
Tip

Sada na výrobu mydla s kozím mliekom

Sada obsahuje mydlovú hmotu, esenciálne oleje a formičku

Zvoľte variant

Poradie: 1
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 30.10.2020
€11
€9,50
€7,92 bez DPH
Poradie: 2
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 30.10.2020
€17,30
€14,90
€12,42 bez DPH

Všetko, čo potrebujete na výrobu mydla. Takáto sada je vhodná nielen pre začiatočníkov a deti. Ušetrí peňaženku, pretože je vo výhodnej sume oproti individuálnemu nákupu každej veci zo sady.

 

Sada obsahuje:

1kg Mydlová hmota s kozím mliekom

Mydlová hmota bielej farby s podielom kozieho mlieka na výrobu domáceho mydla. Má vysoký podiel glycerínu, čo zabezpečuje vysokú penivosť a zvláčnenie pokožky. Mydlo je rastlinného základu. Má výbornú stablitu farby, ktorá vydrží i vysoké teploty. Takisto mydlová hmota s kozím mliekom má skvelú vlastnosť udržania arómy. Ľahko sa roztápa i krája.

Mydlová hmota s kozím mliekom je balená v ZIP sáčku s alumíniovým poťahom, ktorý chráni hmotu pred vlhkosťou. Jednoducho sáčok otvoríte a znovu uzavriete.

Hmota je krájana na kúsky o hmotnosti 1-10g, čo zabezpečuje rýchlua ľahkú manipuláciu - mydlo si iba odvážite a môžte rovno roztápať!

Zloženie: Aqua, Glycerin,Goatś Milk (Kozie mlieko), Propylene Glykol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Stearate, Sodium Laurate

Krajina pôvodu: Anglicko

Hmotnosť 1kg

 

2 arómy - esenciálny olej Bergamot 10ml a syntetickú arómu mojito 10ml

 

Formička

 

Podľa variantu, ktorý si zvolíte a dostupnosti.

Variant 1 - forma "Muffinka"

Variant 2 - forma na 500g mydlo "Kocka"

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: