Vážení zákazníci, v dňoch 10.-13.4.2020 vzhľadom na štátne sviatky máme dovolenku. Všetky objednávky z týchto dní budú postupne vybavované a rozosielané už od utorka 14.4.2020. Ďakujeme za pochopenie a želáme pokojnú Veľkú Noc, tím MYDLI
 

Sójový vosk

 

Sójový vosk granulát je vhodný na výrobu nezávadných sviečok

Dostupnosť Skladom (33 ks)
€7,50
€6,25 bez DPH
   
Kategória Vosky na výrobu sviečok
 

Sójový vosk granulát je vhodný na výrobu nezávadných sviečok, pretože do prostredia uvoľňuje najmenej oxidu uhličitého v porovnaní s inými voskami. Môže sa tak používať aj v domácnostiach so zvieratami, či malými deťmi, osobami s dýchacími problémami.

Výhody sviečok zo sójového vosku:

Sviečky zo sójového vosku horia o 50% dlhšie ako sviečky z parafínového vosku

Sviečky zo sójového vosku dymia o 90% menej ako klasické sviečky

Sójový vosk je vyrobený zo znovuobnoviteľných prírodných zdrojov

Sójový vosk je však vhodný iba na výrobu sviečok v nádobe - môžete použiť sklenené nádoby, poháre, keramiku i kov. Neoporúčame vytvárať sójové sviečky samostatne stojace. Taktiež pri výrobe domácich sviečok zo sójového vosku odporúčame použiť drevené alebo predvoskované knôty.

Pre najlepšie výsledky ohrejte nádobu na 30 stupňov, potom nasypte do nej sójový vosk a roztápajte pri teplote 60 - 65 stupňov Celzia. Nádoby sa dajú ľahko umyť (či už tie, v ktorých roztápate alebo po vyhorenej sviečke) mydlovou alebo jarovou vodou.

Takisto sójový vosk je vhodný aj na výrobu masážnych kociek, do krémov a balzamov na telo.

Objem 750g

Balené v ZIP alumíniovom sáčku, odolnom voči vlhkosti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti používame súbory cookies. 
Informácie o tom, ako našu stránku používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýz. 
Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ich používaním.