Sójový vosk

€7,50 €6,25 bez DPH
Objednané

Sójový vosk granulát je vhodný na výrobu nezávadných sviečok

Kategória: Vosky na výrobu sviečok
Položka bola vypredaná…

Sójový vosk granulát je vhodný na výrobu nezávadných sviečok, pretože do prostredia uvoľňuje najmenej oxidu uhličitého v porovnaní s inými voskami. Môže sa tak používať aj v domácnostiach so zvieratami, či malými deťmi, osobami s dýchacími problémami.

Výhody sviečok zo sójového vosku:

Sviečky zo sójového vosku horia o 50% dlhšie ako sviečky z parafínového vosku

Sviečky zo sójového vosku dymia o 90% menej ako klasické sviečky

Sójový vosk je vyrobený zo znovuobnoviteľných prírodných zdrojov

Sójový vosk je však vhodný iba na výrobu sviečok v nádobe - môžete použiť sklenené nádoby, poháre, keramiku i kov. Neoporúčame vytvárať sójové sviečky samostatne stojace. Taktiež pri výrobe domácich sviečok zo sójového vosku odporúčame použiť drevené alebo predvoskované knôty.

Pre najlepšie výsledky ohrejte nádobu na 30 stupňov, potom nasypte do nej sójový vosk a roztápajte pri teplote 60 - 65 stupňov Celzia. Nádoby sa dajú ľahko umyť (či už tie, v ktorých roztápate alebo po vyhorenej sviečke) mydlovou alebo jarovou vodou.

Takisto sójový vosk je vhodný aj na výrobu masážnych kociek, do krémov a balzamov na telo.

Objem 750g

Balené v ZIP alumíniovom sáčku, odolnom voči vlhkosti

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
1
NK Avatar autora | 30.1.2021
Produkt bol zamenený za niečo, čo po stuhnutí voskom nebolo. Voľným okom pred začiatkom práce som to nespozorovala, nakoľko je produkt granulovaný, tak isto ako aj vosk, ktorý som pôvodne objednávala a očakávala. V stanovenej lehote som využila možnosť reklamácie a zvyšný nepoužotý vosk aj roztopenú neidentifikovateľnú hmotu som vrátila s reklamčným formulárom a stále čakám na vyjadrenie obchodu a vrátenie peňazí.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie