Na Vianoce rozdávame darčeky k nákupu - do 20.12.2017

Prichádza adventný čas a s ním radosť z kúzelných Vianoc. Na to, aby boli ešte kúzelnejšie, sme sa rozhodli aj my obdarovať. 

Každý zákazník, ktorý  u nás nakúpi v čase adventu, resp. do minutia zásob darčekov, dostane k svojmu nákupu darček. Darček, ktorý sa hádam bude hodiť k Vašej tvorivej práci a urobí Vám radosť.

Podmienkou na získanie darčeka je akurát len urobiť v našom obchodíku MYDLI.sk nákup nad určitú sumu a automaticky získate darček za 1 cent prislúchajúci k úrovni sumy nákupu.

NÁKUP NAD 15 EUR

1.úroveň darčekovania - nakúpte nad 15 eur a získate za 1 cent sadu lyžicových odmeriek(5ks v 1 sade) rôznych farieb. Sú super pri práci s tekutými, aj tuhými zložkami.

darcek k nakupu odmerky

 

NÁKUP NAD 25 EUR

2. úroveň darčekovania - pri nákupe nad 25 eur získate atomaticky za 1 cent túto rozkošnú ovečkovú žiňku na umývanie.

darcek k nakupu ovecka zinka

 

NÁKUP NAD 35 EUR

3.úroveň darčekovania - nákup nad 35 eur so sebou prináša darček za 1 cent v podobe týchto CAKE POPS formičiek. Môžte ich využiť na výrobu šumivých bômb do kúpeľa, ale aj na výrobu sladkostí. P.S. sú v úžasnom darčekovom balení. Úplne na zahryznutie.

darcek cake pop

NÁKUP NAD 50 EUR

4.úroveň darčekovania - urob nákup nad 50 éčiek a získaš dopravu na poštu zdarma.

 

NÁKUP NAD 80 EUR

5.úroveň darčekovania - pri nákupe nad 50 eur automaticky za 1 cent získaš darčekové balenie bambuckého masla v hodnote 29 eur.

Bambucké maslo 2

 

NÁKUP NAD 100 eur

6. úroveň darčekovania - pri nákupe nad 100 eur je za 1 cent tento úžasný mramorový mažiar. Je fakt obrovský a ťažký, ale za to úžasný pomocník pri alchýmií s bylinkami, alebo aj parádna dekorácia.

darcek k nakupu maziar

 

Krásny advent!

 

Pozn. Darček bude prirátaný pri potvrdení obejdnávky. V košíku ho z technických dôvodov neuvidíte. Ďakujeme za porozumenie.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie