Na Vianoce rozdávame darčeky k nákupu - do 20.12.2017

Prichádza adventný čas a s ním radosť z kúzelných Vianoc. Na to, aby boli ešte kúzelnejšie, sme sa rozhodli aj my obdarovať. 

Každý zákazník, ktorý  u nás nakúpi v čase adventu, resp. do minutia zásob darčekov, dostane k svojmu nákupu darček. Darček, ktorý sa hádam bude hodiť k Vašej tvorivej práci a urobí Vám radosť.

Podmienkou na získanie darčeka je akurát len urobiť v našom obchodíku MYDLI.sk nákup nad určitú sumu a automaticky získate darček za 1 cent prislúchajúci k úrovni sumy nákupu.

NÁKUP NAD 15 EUR

1.úroveň darčekovania - nakúpte nad 15 eur a získate za 1 cent sadu lyžicových odmeriek(5ks v 1 sade) rôznych farieb. Sú super pri práci s tekutými, aj tuhými zložkami.

darcek k nakupu odmerky

 

NÁKUP NAD 25 EUR

2. úroveň darčekovania - pri nákupe nad 25 eur získate atomaticky za 1 cent túto rozkošnú ovečkovú žiňku na umývanie.

darcek k nakupu ovecka zinka

 

NÁKUP NAD 35 EUR

3.úroveň darčekovania - nákup nad 35 eur so sebou prináša darček za 1 cent v podobe týchto CAKE POPS formičiek. Môžte ich využiť na výrobu šumivých bômb do kúpeľa, ale aj na výrobu sladkostí. P.S. sú v úžasnom darčekovom balení. Úplne na zahryznutie.

darcek cake pop

NÁKUP NAD 50 EUR

4.úroveň darčekovania - urob nákup nad 50 éčiek a získaš dopravu na poštu zdarma.

 

NÁKUP NAD 80 EUR

5.úroveň darčekovania - pri nákupe nad 50 eur automaticky za 1 cent získaš darčekové balenie bambuckého masla v hodnote 29 eur.

Bambucké maslo 2

 

NÁKUP NAD 100 eur

6. úroveň darčekovania - pri nákupe nad 100 eur je za 1 cent tento úžasný mramorový mažiar. Je fakt obrovský a ťažký, ale za to úžasný pomocník pri alchýmií s bylinkami, alebo aj parádna dekorácia.

darcek k nakupu maziar

 

Krásny advent!

 

Pozn. Darček bude prirátaný pri potvrdení obejdnávky. V košíku ho z technických dôvodov neuvidíte. Ďakujeme za porozumenie.