Predstavujeme – kávové maslo

 V dnešnom článku sa vám budem snažiť priblížiť, prečo sme sa rozhodli predávať ho a verím, že si ho zamilujete práve tak ako ja.

 

Naše kávové maslo vzniklo v USA spojením mandľového oleja, oleja zo 100% arabica semien a hydrogénneho oleja. Spája tak dva úžasné oleje s nevyhnutnou nosnou zložkou. Domorodkyne využívali maslo po dlhé roky kvôli jeho antiseptickým a liečiacim účinkom na pokožku. Jeho pH sa pohybuje okolo 4,5 – rovnako ako pH ľudskej pokožky. To je práve jeden z dôvodov, prečo tak pomáha v boji proti akné.

Kávové maslo 2

Maslo má krásnu arómu čerstvo uvarenej rannej kávy, ktorá sa šíri celou miestnosťou. Na pokožke sa ľahko rozotiera, priam až roztápa podobne ako napríklad kokosový olej. Avšak i pri vyšších letných teplotách v nádobe ostáva tuhé. A jeho aróma ostáva na pokožke rozvoniavať ešte veľmi dlho... zrovna tak ako tá ranná káva v mysli.

Ako by ste predpokladali, kávový olej maslo zafarbí, ale povedala by som, že skôr na karamelovo ako hnedo.

A aké sú teda výhody kávového masla?

Ako samotná káva napomáha pokožke ju vzpružiť a je neúnavným bojovníkom voči vráska a celulitíde. Samotné kávové zrná obsahujú antioxidanty, kofeín, minerály, proteíny a aminokyseliny a mnohé iné látky. Dokonca na základe štúdie z Rutgerovej Univerzity, USA kofeín vytvára akúsi bariéru voči rakovine kože. Predpokladajú, že to je na základe štiepenia ART – proteínového enzýmu v koži. Tiež je známe, že aplikovanie kávového prášku priamo na kožu chráni pokožku pred UV slnečnými lúčmi. Preto ho môžete nájsť v niektorých eco a bio opaľovacích krémoch!

Kávové maslo 200g

Okrem toho, že napomáha pri akné, vráskach a celulitíde, je dobrým spoločníkom, i keď trápi niekoho psoriáza a suchá koža. Pokožku vďaka mandľovému oleju vyživí a zjemní. Mandľový olej obsahuje veľa vitamínov a pre pokožku prospešných látok.

Spolu tak tvorí mandľový olej a olej zo 100% arabica semien úžasne voňavú a pre pokožku prospešnú kombináciu.

 

Kávové maslo ponúkame v dvoch hmotnostiacj a môžete si ich zakúpiť tu:

 

Kávové maslo 100g balenie

Kávové maslo 200g balenie

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie