Letná osviežujúca kombinácia

Vonku máme čoraz väčšie teploty, a preto nedám dopustiť na osviežujúcu vôňu. Takou sú i naše letné mydlá s úžasnou citrusovou arómou. Dokopy sme urobili 3 mydlá, každé inej vône a farby, ktoré spolu dokonale ladia na pohľad i čo sa týka vône. Navyše krásne zabalené môžu byť aj perfektný darček!

 

Najskôr si roztopíme v 3 rôznych nádobkách - v každej po 50g bielej SLES a SLS free mydlovej hmoty. Teda spolu 150g mydla. Tie potom zafarbíme. Z prvých 50g vyrobíme mätové mydlo s eco zelenou farbou a 10 kvapkami esenciálneho oleja. To vlejeme do štvorcovej silikónovej formy a necháme stuhnúť.

 

Ďalšie mydlo bude z grepu - pridáme štipku eco červenej a štipku eco žltej farby, vznikne oranžová. A 10 kvapiek grepového esenciálneho oleja. Opäť vlejeme do štvorcovej silikónovej formy a necháme stuhnúť.

 

Tretie mydlo bude bergamotové. Použijeme eco žtlú farbu - malilinkú štipku a 10 kvapiek bergamotového esenciálneho oleja. A znova sa budem opakovať - vlejeme mydlovú hmotu do štvorcovej silikónovej formy. Necháme stuhnúť. Potom už len zabalíme a môžme darovať alebo ich rovno používať.

 

Na výrobu mydiel sme potrebovali:

 

Mydlová hmota biela 250g

Mätový esenciálny olej

Grepový esenciálny olej

Bergamot esenciálny olej

Prášková farba zelená

Prášková farba žltá

 Prášková farba červená

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie