Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za priazeň v tomto ťažkom roku. Aktuálne máme dovolenku, aby sme si i my mohli odpočinúť a v novom roku opäť svieži plnili Vaše balíčky. Dovolenku máme 22.12.2020 - 4.1.2021. Všetky objednávky vytvorené v tomto období budú postupne spracované a odoslané od 4.1.2021. Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám krásne Vianoce! Tím MYDLI

Pečiatka na mydlo HAND MADE II.

€8,90 €7,42 bez DPH
Skladom (3 ks)

Pečiatka na mydlo s nápisom ozdobí Vaše doma vyrobené mydlá

Môžeme doručiť do:
26.1.2021
Kategória: Pečiatky na mydlá

Pečiatka na mydlo s nápisom Hand Made je skvelým doplnkom každého domáceho mydla. Vhodná na mydlá vyrobené či už pomocou mydlovej hmoty alebo metódou za tepla či studena. 

Pečiatka je vyrobená z fotopolymérovej živice, má vysoko kvalitne spracované detaily. Tento typ výroby sa používa najmä pri modeloch pre architektov alebo umelcov, či zubárov. Naším cieľom však je kvalita, preto sme zvolili práve tento proces výroby pečiatok. Táto živica sa vyznačuje vysokou životnosťou a pevnosťou, preto je vhodná i pre mydlárov, ktorý potrebujú odtlačiť veľké množstvo mydiel.

Použitie: Pečiatku pred prvým použitím umyte jarovou vodou. Pečiatku otlačíte pomocou drevenného alebo gumového kladiva do mydla. Prípadne omočne otláčanú časť do tekutej farby a jemne urobte odtlačok na mydlo.

 

Ide o zákazkovú výrobu - na pečiatku sa čaká cca 2-3 pracovné dni.

 

Rozmery pečiatky: 3x5 cm

Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: fotopolymér

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: