O nás

O nás

 

MYDLI.sk vzniklo s cieľom sprístupniť čo najkvalitnejšie a ekologicky nezaťažujúce produkty z celého sveta pre výrobcov mydiel a domácej kozmetiky, či už na profesionálnej alebo hobby úrovni. Spolu s vypracovaným servisom sa snaží zakladateľka Mgr. Lucia Ondrejkovičová čo najlepšie a najskôr odpovedať na otázky ohľadom produktov, ale i samotného procesu výroby mydiel a kozmetiky. Každý týždeň zverejňuje na blogu recepty a informácie o produktoch, trendoch a tipoch ohľadom celej sféry výroby. Blog si môžete prečítať tu - BLOG MYDLI.sk

Takisto najnovšie trendy, recepty a informácie o produktoch a živote v našom e-shope môžete nájsť na facebooku, kde Lucia založila stránku venovanú prírodnej kozmetike. Komunitu, kde sa združujú mydlári a vyznávači takejto kozmetiky nájdete tu - FACEBOOK KOMUNITA PRÍRODNÁ KOZMETIKA

Ďalšou platformou, na ktorej Lucia prostredníctvom MYDLI.sk pôsobí je Modrý koník, kde sa zas združujú mamičky a ženy. 

Niektoré produkty nájdete i na handmade stránke Sashe.sk, kde nás nájdete pod menom mydli-mydli - MYDLI na SASHE.sk

Najnovšie trendy z celého sveta a recepty nájdete i na instagrame a pintereste, kde si nájdete MYDLI.

Naším cieľom je čo najrýchlejšie a najlepšie poskytnúť servis a informácie pre všetkých, od začiatočníkov, cez pokročilých i expertov. Na správy odpovedáme behom 24 hodín.

 

PRODUKTY

 

 

"Svoje nadšenie sa snažím pretaviť i do MYDLI.sk, prostredníctvom ktorého Vám budem prinášať čo najkvalitnejšie produkty a polotovary, aké sa dajú zohnať. Tieto produkty sú z rôznych kútov sveta od kokosového oleja z Filipín až po nefalšované africké bambucké maslo. Preferujem výber 100% olejov, nerafinovaných masiel a základov do kozmetiky s čo najväčším podielom organických (rozumej rastlinných) zložiek." Lucia Ondrejkovičová

Ponúkame tak rôzne segmenty pre výrobu prírodnej organickej (rastlinnej) i anorganickej kozmetiky na čo najkvalitnejšej a eko úrovni, od farieb s nízkym obsahom ťažkých kovov, až po 100% rastlinné oleje, maslá, výťažky z rastlín a pripravené mydlové základy bez sulfantov.

Okrem toho používame na označenie našich produktov etikety z recyklovaného papiera a balíme ich do takých obalov, ktoré môžete i po spotrebovaní tovaru ďalej využívať na iné účely, alebo ich môžete recyklovať. Ide najmä o sklo, recyklovateľný papier a biologicky rozložiteľný plast.

V súvislosti s našou eko kultúrou obchodu sme sa zapojili do procesu recyklácie odpadov a naše obaly môžu byť označované tzv. zeleným bodom - viď certifikát.

Sken

 

V prípade otázok, nápadov, rád, alebo záujme o spoluprácu, prosím kontaktujte nás na obchod@mydli.sk 

Želáme Vám, našim návštevníkom stránky, teda hlavne aby ste načerpali inšpiráciu na našich stránkach, snáď sa niečo i priučili a aj nás naučili.  Veríme, že balíčky, čo si objednáte Vám urobia radosť a domáca prírodná kozmetika a hlavne MYDLI.sk sa stane súčasťou Vášho života.

 

S láskou,

MYDLI.sk