O nás

O nás

 

MYDLI.sk vzniklo s cieľom sprístupniť čo najkvalitnejšie a ekologicky nezaťažujúce produkty z celého sveta pre výrobcov mydiel a domácej kozmetiky, či už na profesionálnej alebo hobby úrovni. Spolu s vypracovaným servisom sa snaží zakladateľka Mgr. Lucia Ondrejkovičová čo najlepšie a najskôr odpovedať na otázky ohľadom produktov, ale i samotného procesu výroby mydiel a kozmetiky. Každý týždeň zverejňuje na blogu recepty a informácie o produktoch, trendoch a tipoch ohľadom celej sféry výroby. Blog si môžete prečítať tu - BLOG MYDLI.sk

Takisto najnovšie trendy, recepty a informácie o produktoch a živote v našom e-shope môžete nájsť na facebooku, kde Lucia založila stránku venovanú prírodnej kozmetike. Komunitu, kde sa združujú mydlári a vyznávači takejto kozmetiky nájdete tu - FACEBOOK KOMUNITA PRÍRODNÁ KOZMETIKA

Ďalšou platformou, na ktorej Lucia prostredníctvom MYDLI.sk pôsobí je Modrý koník, kde sa zas združujú mamičky a ženy. 

Niektoré produkty nájdete i na handmade stránke Sashe.sk, kde nás nájdete pod menom mydli-mydli - MYDLI na SASHE.sk

Najnovšie trendy z celého sveta a recepty nájdete i na instagrame a pintereste, kde si nájdete MYDLI.

Naším cieľom je čo najrýchlejšie a najlepšie poskytnúť servis a informácie pre všetkých, od začiatočníkov, cez pokročilých i expertov. Na správy odpovedáme behom 24 hodín.

 

PRODUKTY

 

 

"Svoje nadšenie sa snažím pretaviť i do MYDLI.sk, prostredníctvom ktorého Vám budem prinášať čo najkvalitnejšie produkty a polotovary, aké sa dajú zohnať. Tieto produkty sú z rôznych kútov sveta od kokosového oleja z Filipín až po nefalšované africké bambucké maslo. Preferujem výber 100% olejov, nerafinovaných masiel a základov do kozmetiky s čo najväčším podielom organických (rozumej rastlinných) zložiek." Lucia Ondrejkovičová

Ponúkame tak rôzne segmenty pre výrobu prírodnej organickej (rastlinnej) i anorganickej kozmetiky na čo najkvalitnejšej a eko úrovni, od farieb s nízkym obsahom ťažkých kovov, až po 100% rastlinné oleje, maslá, výťažky z rastlín a pripravené mydlové základy bez sulfantov.

Okrem toho používame na označenie našich produktov etikety z recyklovaného papiera a balíme ich do takých obalov, ktoré môžete i po spotrebovaní tovaru ďalej využívať na iné účely, alebo ich môžete recyklovať. Ide najmä o sklo, recyklovateľný papier a biologicky rozložiteľný plast.

V súvislosti s našou eko kultúrou obchodu sme sa zapojili do procesu recyklácie odpadov a naše obaly môžu byť označované tzv. zeleným bodom - viď certifikát.

Sken

 

V prípade otázok, nápadov, rád, alebo záujme o spoluprácu, prosím kontaktujte nás na obchod@mydli.sk 

Želáme Vám, našim návštevníkom stránky, teda hlavne aby ste načerpali inšpiráciu na našich stránkach, snáď sa niečo i priučili a aj nás naučili.  Veríme, že balíčky, čo si objednáte Vám urobia radosť a domáca prírodná kozmetika a hlavne MYDLI.sk sa stane súčasťou Vášho života.

 

S láskou,

MYDLI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie