Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za priazeň v tomto ťažkom roku. Aktuálne máme dovolenku, aby sme si i my mohli odpočinúť a v novom roku opäť svieži plnili Vaše balíčky. Dovolenku máme 22.12.2020 - 4.1.2021. Všetky objednávky vytvorené v tomto období budú postupne spracované a odoslané od 4.1.2021. Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám krásne Vianoce! Tím MYDLI
Novinka Tip

Mydlová hmota na výrobu krémového mydla

€8,90 €7,42 bez DPH
Skladom (10 ks)

Vyrobte si doma pre vlastné použitie alebo ako skvelý darček krémové mydlo.

Môžeme doručiť do:
25.1.2021
Kategória: Balenie 1kg

Krémové mydlo je jemné a príjemné na dotyk. Odteraz si ho môžete vyrobiť aj doma. Takisto je to skvelý darček.

Mydlová hmota na výrobu krémového mydla je bielej farby. Neobsahuje žiadnu vodu, preto i po otvorení sa z nej nevyparuje a drží si svoju hmotnosť. Výhodou je tiež i to, že po pridaní zložiek obsahujúcich vodu (napríklad cukor), sa tieto zložky v nej nerozsputia. Viete si tak vyrobiť aj dokonalé peelingové mydlo. Obsahuje vysoké percento glycerínu a "zelené" surfakanty.

Do mydlovej hmoty na výrobu krémového mydla môže byť pridané max. 20% hmotnosti vodnej zložky a 3% hmotnosti olejovej zložky. 

Mydlová hmota neobsahuje živočíšne zložky a nebola testovaná na zvieratách.

 

Hmotnosť 1kg

Balenie Plastová vanička

Vyrobené na Slovensku

Zloženie Glycerine, stearic acid, sodium stearate, sodium cocsulfate, sodiuim cocoylisethionat, maltodextrin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: