Milí mydlári a mydlárky, balíky v tomto roku posielame do 20.12.2018. Ak máte naplánované alebo rozrobené projekty, ktoré treba dokončiť, prosíme Vás o objednávky najneskôr do 19.12.2018. Všetky ostatné objednávky budú postupne posielané od 2.1. 2019. Želáme Vám krásne Vianoce a veľa tvorivých chvíľ v novom roku! Celý tím MYDLI.sk

Doprava a platba

 

 

MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATBY

 

 

Náš obchod nedisponuje predajňou, takže nie je možné si tovar vyzdvihnúť osobne.

Balné a poplatok za prevod si neúčtujeme.

Tovar posielame iba na území Slovenskej republiky. Pre dopravu do zahraničia, nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@mydli.sk.

 

 
DOPRAVA NA ADRESU - DPD kuriér

 

Balík dodaný na adresu, ktorú ste zadali vo formulári. Dodacia doba služby je 1-2 pracovné dni od podania balíka, zvyčajne však sa Vám kuriér ozve hneď

nasledujúci deň, od prevzatia balíka kuriérskou službou.

 

Balík do sumy nákupu 35 Eur s DPH - 3,00 Eur s DPH

 

Balík nad sumu nákupu 35 eur - ZDARMA

 

 

MOŽNOSTI PLATBY

 

Prevodom - údaje nutné k platbe prevodom pošleme e-mailom v zálohovej faktúre v prospech účtu IBAN: SK51 1100 0000 0029 4603 5668. SWIFT: TATRSKBX.

Variabilný symbol bude uvedený na zálohovej faktúre, ktorú posielame pri potvrdení objednávky. O priebehu objednávky budete informovaný e-mailom na adresu, ktorú ste zadali pri objednávení.

Tovar posielame po pripísaní sumy na účet. Poplatok za platbu neúčtujeme.

Dobierkou - platba pri prevzatí balíčka. Poplatok za dobierku je 1,20 euro s DPH.

 

 

 

 

 

 

K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti používame súbory cookies. 
Informácie o tom, ako našu stránku používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýz. 
Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ich používaním.